Zamknij

Dnia 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Poniżej przedstawiamy Państwu politykę prywatności, w której znajdują się informację dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach, tj. plikach cookie. Akceptacja polityki bądź zamknięcie oznacza, że wyraża Pan/Pani zgodę na postanowienia zawarte w polityce prywatności.

Sobiesław Zasada wystartuje w Rajdzie Safari

31 May 2021

Sobiesław Zasada pojedzie w Rajdzie Safari!

Trzykrotny mistrz Europy, uczestnik rajdowych zmagań na najwyższym światowym poziomie, a jednocześnie założyciel Grupy Zasada S.A. Pan Sobiesław Zasada wystartuje w tegorocznym Rajdzie Safari.

Po wieloletniej Przerwie rajd, który odbędzie się 23-27 czerwca 2021 roku powraca do rangi WRC.

Pan Zasada ostatni raz w tym rajdzie uczestniczył w 1997 roku zajmując II miejsce w klasyfikacji PWRC. W kenijskim rajdzie weźmie również udział Daniel Chwist, wnuk Sobiesława Zasady, który pojedzie Fordem Fiestą R5.