Zamknij

Dnia 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Poniżej przedstawiamy Państwu politykę prywatności, w której znajdują się informację dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach, tj. plikach cookie. Akceptacja polityki bądź zamknięcie oznacza, że wyraża Pan/Pani zgodę na postanowienia zawarte w polityce prywatności.

Odszedł Grzegorz Mrozowski

23 May 2022

Z ogromnym smutkiem i żalem informujemy, że dzisiaj, 23 maja 2022 roku, po długoletniej walce z chorobą odszedł od nas do lepszego, spokojniejszego świata – Grzegorz Mrozowski - Członek Zarządu Zasada Trans – Spedition, aktywny społecznik, nasz nieoceniony kolega i przyjaciel, człowiek wielkiego serca, wzór pracowitości, optymizmu i solidarności.

Za wszelakie, dobro, które nam po sobie pozostawiasz z serca Grzegorzu dziękujemy!

Dzielnej Żonie, Synom i całej Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia. W imieniu Właścicieli, Zarządu i Pracowników ZTS w Brzesku Janusz Szot.